Ujędrnianie skóry

Ujędrnianie skóry

Coraz więcej kobiet narzeka na kiepski wygląd skóry. Mimo stosowania diety oraz regularnych ćwiczeń mnóstwo pań nie może ujędrnić skóry ani pozbyć się cellulitu. W takim przypadku warto udać się do sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej. Innowacyjny zabieg z pewnością przyniesie zadowalające efekty.

Jak szybko ujędrnić skórę?

Zabiegi ujędrniające są popularne, ponieważ zmniejszają widoczność cellulitu i poprawiają elastyczność skóry. Metoda leczenia obejmuje techniki medyczne, dietetykę i kosmetologię. Techniki medyczne obejmują laser, fale radiowe i kriochirurgię. Plany leczenia żywieniowego zakładają stosowanie olejów omega-3 oraz suplementów błonnika.

Komponent kosmetologiczny obejmuje stosowanie kremów uelastyczniających, masaż oraz terapię światłem LED. Pacjenci zwykle zauważają widoczne rezultaty w ciągu sześciu miesięcy od rozpoczęcia planu leczenia ujędrniającego skórę.

Morpheus8 PRO – nowoczesne urządzenie

Po pierwsze, zabiegi ujędrniające koncentrują się na zmniejszeniu widoczności cellulitu poprzez napinanie struktury skóry. Do manipulowania włóknami skóry stosuje się różne zabiegi.

Głównym celem tych zabiegów jest zmniejszenie nadmiaru skóry, który powoduje grudki pod powierzchnią skóry. Nadmiar skóry jest również redukowany za pomocą zimnych okładów na powierzchni skóry w celu zmniejszenia obrzęku i pobudzenia krążenia w okolicy.

Jaki gabinet wybrać?

W dużych miastach jest co najmniej kilkadziesiąt gabinetów medycyny estetycznej. Klientki często nie wiedzą, gdzie się udać, by uzyskać fachową pomoc. Jeżeli panie chcą ujędrnić swoją skórę, zniwelować zmarszczki lub pozbyć się blizn, to najlepiej poszukać miejsc, w których pracuje się na sprzęcie Morpheus8 PRO.

Klientki będą miały pewność, że już po kilku zabiegach ich skóra będzie wyglądać perfekcyjnie. Innowacyjne urządzenie stymuluje produkcję kolagenu i to w najgłębszych warstwach skóry, dzięki czemu zabieg jest bardzo efektywny. Nie trzeba też obawiać się bólu ani jakiegokolwiek dyskomfortu. Zabieg jest krótki i minimalnie inwazyjny.