4 niezastąpione akcesoria, które towarzyszą nam każdego dnia

Wielu ludzi nie uważa się za fanów akcesoriów i wszelkiego rodzaju dodatków, coraz częściej w modzie oraz codziennym życiu stawia się na minimalizm. Akcesoriom została przypisana łatka “zapychaczy” oraz zbędnych dodatków. Codziennie jednak, kilka tych z pozoru niepotrzebnych elementów zdecydowanie ułatwia nam życie. Poniżej przedstawiamy ranking pięciu akcesoriów, które ma naprawdę każdy.

Torebka, plecak, saszetka a może nerka?

To właśnie one towarzyszą nam każdego dnia, podczas drogi do pracy, wyjścia ze znajomymi i gdziekolwiek indziej. Nieważne czy nosimy się bardziej na sportowo czy elegancko, każdy znajdzie coś dla siebie. Torby i plecaki, można znaleźć praktycznie w każdym sklepie z odzieżą, a wybór marek jest niesamowicie szeroki. Jeśli preferujemy bardziej sportowy styl, każda dobra sportowa marka zaoferuje nam co najmniej kilkanaście modeli plecaków lub toreb, z których można wybrać coś dla siebie. Saszetki i nerki, to też świetne rozwiązanie dla aktywnych, jednak coraz częściej można je też spotkać w sklepach sieciowych w bardziej eleganckiej wersji.

Portfel

Młodzieżowy portfel to dodatek, bez którego nie wychodzi się z domu, chociaż elektroniczne rozwiązania coraz bardziej dominują w naszej rzeczywistości, to klasyczny portfel na pewno pozostanie z nami jeszcze długo. Są skórzane, sportowe, młodzieżowe, dziecięce, męskie oraz damskie. Portfele można kupić w sieciówkach albo w internecie, znajdziemy je w dedykowanych im sklepach, ale wiele sklepów internetowych z odzieżą ma dla nich osobną kategorię. Coraz popularniejsze stają się też portfele dużych marek odzieżowych, które wypuszczają dedykowane linie akcesoriów.

Breloki

Zdecydowana większość ludzi, nosi je przy kluczach od domu lub samochodu. Czasem nieświadomie, chodzimy z nimi długie lata. Breloki niedawno odnalazły na nowo swoje miejsce w świecie akcesoriów, kiedy to coraz popularniejsze stały się puchate pompony dołączane do kobiecych torebek. Ten trend zagościł do każdej sieciówki, a pompony z torebek zaczęły towarzyszyć też przy kluczach. Mimo, że nie każdy preferuje tak odznaczające się breloczki, to bardzo często sięgamy po ten dodatek. Jest to zdecydowanie spore ułatwienie, podczas poszukiwań kluczy między przegródkami w torbie, a także stanowi po prostu miły akcent.

Lato i Zima – najlepszy przyjaciel dodatków

Lato jest porą roku, w której najchętniej nosimy rozmaite dodatki, czasem z wyboru a czasem z konieczności. Okulary przeciwsłoneczne, to przecież nieodłączny kompan podczas wyjścia z domu. W ciepłe, słoneczne dni nosimy też rozmaite nakrycia głowy. Może to być klasyczna czapka z daszkiem, słomiany kapelusz czy też chustka. Zimą sprawa wygląda inaczej, będziemy szukać ciepłych czapek, szalików oraz rękawiczek, które zawsze gdzieś się zagubią.

Jak widać, chociaż nie każdy z nas jest wielkim fanem dodatków to często są nam one potrzebne, a w życiu codziennym rozgościły się na tyle, że czasem nie zauważamy nawet ich obecności.