Poprawa sylwetki w klinice Say Wow!

Poprawa sylwetki w klinice Say Wow!

Katowice to miasto, w którym można uzyskać pomoc lekarską z różnych dziedzin medycyny. Okazuje się, że także panie, jak i panowie borykający się z otyłością, pozbędą się tam swojego problemu. Walka z takim schorzeniem nie będzie trudna, jeśli wybiorą nowoczesną metodą. Chodzi o zabieg polegający na zamrożeniu komórek tłuszczowych, dostępny w klinice Say Wow!

Co wiemy o Say Wow?

To polsko-amerykańska klinika medycyny estetycznej. Jeden z jej oddziałów znajduje się właśnie w Katowicach. Niektórzy ludzie mają obawy, gdy przekraczają próg jakiejś nowoczesnej przychodni i długo zastanawiają się, czy na pewno wyrazić zgodę na zabieg z zastosowaniem nietypowych przyrządów. Tutaj nie będą odczuwać stresu.

Na stronie https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ specjaliści z owego, wyjątkowego ośrodka przekonują o stu procentowym działaniu ciekawej metody. Mowa o coolsculptingu. To jeden ze sposobów opracowanych z pomocą amerykańskich naukowców. Pozwala on na bezpieczne pozbycie się tłuszczu z całego ciała.

Kolejne informacje

Doświadczeni specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej wiedzą, co oznacza kobiece piękno, poczucie estetyki i miła atmosfera. Bez takich elementów strona kliniki Say Wow!, czyli https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ nie budziłaby dużego zainteresowania pacjentek.

Oczywiście poza coolsculptingiem dostępne są także inne, przynoszące oczekiwane efekty zabiegi i metody, dzięki którym sylwetka będzie prezentować się znacznie lepiej. Chodzi np. o liposukcję laserową, ginekomastię czy zupełną nowość – emsculpt. Jednak w niniejszym tekście skupmy się na tej wyżej wspomnianej technologii.

Kriolipoliza Coolsculpting pozwoli wymodelować sylwetkę osobom, które nie mogą tego zrobić innymi metodami. Jeżeli więc ćwiczenia fizyczne i dieta nie przyniosą sukcesu, to nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową będzie można usunąć w trakcie opisywanego tu zabiegu.

Na czym ogólnie polega Coolsculpting?

Co ciekawe, Say Wow! to jedyna klinika w naszym kraju, gdzie panie mogą wyrzeźbić ramiona i zmniejszyć boki oraz uda. Klikając w link: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/, dowiedzą się, że ów zabieg wykonywany jest zawsze w nowocześnie wyposażonym gabinecie lekarskim i tylko pod czujnym okiem specjalisty z odpowiednią licencją.

Nie trzeba leżeć na łóżku pół dnia. Cały zabieg trwa bowiem tylko godzinę, a polega na przykładaniu do danego obszaru na ciele podkładki żelowej, a następnie głowicy. Ta głowica ma zamontowany próżniowy aplikator, którego zadaniem jest delikatne zasysanie skóry razem z tkanką tłuszczową oraz jej przytrzymywanie między panelami chłodzącymi.

Tkanka tłuszczowa jest w ten sposób poddawana ochładzaniu w odpowiedniej temperaturze. Dodatkowo zainstalowane sensory termiczne umożliwiają kontrolowane poziomu owego zamrażania. Dzięki tym urządzeniom nie ma ryzyka wystąpienia odmrożenia.