Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Popękane naczyńka najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach. Kiedy znajdujemy je na naszym ciele czujemy duży dyskonfort i dążymy do tego, aby je zakryć lub usunąć.
Istnieje kilka sposobów, by zwalczyć ten uporczywy problem, jednym z nich jest zastosowanie lasera diodowego Capilase 980 nm.

Jak działa laser diodowy?

Laser diodowy emitujący wiązkę o długości 980 nm jest najlepszą metodą prowadzącą do zamknięcie naczynek. Z dużą skutecznością usuwa tzw. pajączki. Wygląd skóry znacząco się poprawia.Proces zamknięcia naczynek za pomocą lasera Capilase polega na naświetlaniu ich odpowiednim promieniem lasera. Energia urządzenia jest pochłaniana przez barwniki hemoglobiny. W wyniku działania wysokiej temperatury ściany naczynia krwionośnego zostają uszkodzone. Po pewnym czasie naczyńko zostaje samoistnie usunięte z organizmu. Efekty widoczne są już po kilku seriach.Ból podczas zabiegu jest niewielki, a zaczerwienienia, które powstają w wyniku działania lasera znikają po 3 godzinach. Po zabiegu zostaje strupek, który szybko znika. Warto zaznaczyć, że oczy pacjentki podczas zabiegu są zabezpieczone, nie ma możliwości ich uszkodzenia.

Wskazania i przeciwskazania do stosowania lasera diodowego

W Klinice Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda przed przystąpieniem do zabiegu zbierany jest szczegółowy wywiad oraz dokładnie sprawdzany jest stan skóry. Ma to zapewnić komfort i bezpieczeństwo pacjentki. Wskazaniami do zabiegu są: rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy, szyi i dekolcie, punkty rubinowe, kępki żółte i naczyniaki. Urządzenie to pomaga także w walce z trądzikiem różowatym. Choroby drobnoustrojowe, dermatologiczne oraz wirusowe są przeciwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu. Nie można go także wykonać na skórze opalonej i posiadającej skłonności do blizn. Osoby w trakcie leczenia onkologicznego także nie mogą poddać się działaniu lasera.

Koszty usługi

Koszty usługi uzależnione są od części ciała poddanej zabiegowi. Ceny kształtują się od 150 do 399 złotych. Wszystkie informacje można znaleźć w Klinice lub na stronie internetowej https://www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/. Warto się z nimi zapoznać.