Morpheus8 PRO – przebieg zabiegu i efekty

Morpheus8 PRO – przebieg zabiegu i efekty

Morpheus8 PRO to profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu można poprawić wygląd skóry i odjąć sobie lat. A wszystko to za sprawą radiofrekwencji mikroigłowej, czyli działania na poszczególne warstwy naszej skóry specjalnymi igłami.

Jak przebiega zabieg Morpheus8 PRO?

Jak każdy zabieg medycyny estetycznej Morpheus rozpoczyna się od badania stanu skóry i wywiadu, mającego na celu wyeliminować istnienie ewentualnych przeciwskazań do tego bezpiecznego zabiegu. Bezwzględnie należy przełożyć radiofrekwencję, gdy cierpimy na choroby nowotworowe lub metaboliczne, jesteśmy w ciąży lub karmimy dziecko piersią.

Faza właściwa zajmie około 1 godziny i rozpocznie ją aplikacja znieczulającego kremu, dzięki któremu nie będziemy odczuwać dyskomfortu. Po około 0,5 godziny przeciwbólowa maść zacznie działać i wówczas będzie miała miejsce radiofrekwencja mikroigłowa – nakłuwanie maleńkimi igiełkami i działanie prądu, które stymulując skórę wielowarstwowo przyczynią się do jej rekonstrukcji.

Przyjmuje się, że dla uzyskania optymalnych efektów, warto powtórzyć zabieg trzykrotnie, a po każdej sesji unikać kontaktu ze słońcem.

Jakie efekty można uzyskać dzięki Morpheus8 PRO?

Radiofrekwencja mikroigowa przynosi doskonałe efekty odmładzające i modelujące skórę twarzy i ciała. Zabieg najczęściej stosuje się oby osiągnąć młodzieńczy wygląd – spłycić zmarszczki i bruzdy, wyrównać i rozjaśnić koloryt cery czy poprawić owal twarzy.

Dzięki Morpheus8 PRO możemy także odmłodzić okolice oczu – pozbyć się kurzych łapek czy zakończyć problemy z opadającą powieką. Jeśli chodzi o efekty na skórze ciała, zabieg pozwala na usunięcie rozstępów i ujędrnienie skóry tam, gdzie jest ona luźna i zwisająca – na ramionach, brzuchu, udach czy pośladkach. Ponadto popularnym zabiegiem przy użyciu Morpheusa jest także odmładzanie dłoni oraz stóp.

Biorąc pod uwagę, jak doskonałe rezultaty można osiągnąć, warto skorzystać z dobrodziejstw technologii radiofrekwencji mikroigłowej i cieszyć się nienagannym wyglądem skóry bez względu na wiek!