Metody przedłużania rzęs – poznaj najpopularniejsze techniki stylistów!

Każda kobieta, która planuje przedłużyć rzęsy w salonie urody, szuka najpierw informacji odnośnie zabiegu w internecie. W dobie tak prężnie rozwiniętej technologii i szeroko dostępnej informacji możemy dowiedzieć się niemalże wszystkiego na temat tych zabiegów. W sieci krążą nawet filmiki przedstawiające fragmenty zabiegu. To pozwala przygotować się do niego oraz uspokoić wszelkie emocje, które mogą generować pewne obawy. W końcu na rzęsach nie można eksperymentować! To ta część ciała, której w żaden sposób nie da się zamaskować.

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Szukając informacji o zabiegu, pierwsze co nas zainteresuje to niewątpliwie metody przedłużania rzęs. W końcu musimy wiedzieć, jaki zabieg zamówić w salonie, prawda? Zatem opiszmy w skrócie, jakie są najpopularniejsze techniki.

Metoda 1:1

To podstawowa i zarazem najpopularniejsza metoda na przedłużenie rzęs. W trakcie zabiegu stylistka dokleja po jednym sztucznym włosku do niemalże każdej naturalnej rzęsy. Średnio stosuje się ponad 100 sztucznych włosków na jedno oko! Zabieg jest więc czasochłonny i wymaga nie lada precyzji.

Metoda 2:1

To technika, w której dokleja się dwa włoski do jednej naturalnej. Pierwszy włosek doczepiany jest metodą 1:1, czyli mocuje się go poniżej linii skóry, drugi natomiast dokleja się tuż przy powiece. Efekt, jaki daje metoda 2D to zarówno wydłużenie, jak i delikatne zagęszczenie rzęs.

Metoda 3:1 oraz 4:1

Zabieg przebiega analogicznie do wyżej wspomnianych technik, z tą różnicą, że dokleja się więcej włosków (3 lub 4) do każdej naturalnej rzęsy. Wymaga on więc silnych rzęs i daje maksymalny efekt zagęszczenia. Jeśli planujesz zagęścić rzęsy, koniecznie zajrzyj do tego poradnika: http://alejasztuki.pl/sztuczne-rzesy-jak-prawdziwe-tak-to-mozliwe-poznaj-metody-na-przedluzanie-oraz-zageszczanie-rzes/. Zdradza on więcej informacji odnośnie przedłużania oraz zagęszczania rzęs dających naturalne efekty.

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli wiesz już, jakie są techniki przedłużania rzęs, powinnaś także poczytać o rodzajach stosowanych włosków oraz sprawdzić, jakie wykorzystywane są w salonie, gdzie chcesz wykonać zabieg. Jeśli nie masz jeszcze wybranego gabinetu, polecamy odwiedzić stronę  https://www.moment.pl/rzesy/lodz, na której znajdziesz wszystkie najlepsze i sprawdzone salony w Twojej okolicy. Co więcej, przeczytasz tam także rzetelne opinie na temat wykonywanych zabiegów, będziesz mogła dokonać szybkiej rezerwacji terminu online oraz otrzymasz pełen wgląd w cennik i ofertę salonu.

Wybierając gabinet, kieruj się przede wszystkim doświadczeniem i ofertą, nie zwracaj uwagi na cennik usług czy mnogość oferty. Jeśli masz już wybraną metodę, skup się na znalezieniu najlepszego salonu, który się w niej specjalizuje. To gwarancja sukcesu i zadowolenia!