Producent skrzyniopalet i jego oferta dla rynku agro

Producent skrzyniopalet i jego oferta dla rynku agro

Każdy producent skrzyniopalet stara się dopasować swoją ofertę do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Skrzynie plastikowe składane są doskonałe do przechowywania i transportu produktów spożywczych. Ze względu na bezpieczeństwo i dużą higienę z powodzeniem zastępują tradycyjne drewniane pojemniki.

Skrzynie plastikowe składane na owoce i warzywa

Do niedawana widok sadowników zbierających nasze słynne na całym świecie polskie jabłka kojarzył się z drewnianymi skrzyniami stojącymi pomiędzy drzewami. Dziś sytuacja nieco się zmieniła i sadownicy coraz chętniej korzystają z opcji, jaką są skrzyniopalety, producent tych opakowań może więc mieć powody do radości.

Dlaczego tworzywa sztuczne wypierają w branży rolnej skrzynki i palety z drewna? Po pierwsze dlatego, że łączą w sobie paletę i pojemnik, co znacznie ułatwia przeprowadzanie procesów logistycznych, takich jak transport i magazynowanie.

Po drugie skrzynie plastikowe składane są bardziej wytrzymałe niż drewno i odporne na wilgoć. Nawet stosowane na zewnątrz, w różnych warunkach pogodowych, co jest w rolnictwie czymś naturalnym, albo przechowywane w chłodniach mogą posłużyć do 10 lat. W związku z tym jest to realna oszczędność pieniędzy, gdy nie musimy, jak w przypadku drewnianych skrzyniopalet co 3-4 lata kupować nowych pojemników.

Skrzyniopalety producent dla branży spożywczej

Rynek agro to nie tylko rolnicy produkujący owoce i warzywa. Producent skrzyniopalet współpracuje także z innymi dostawcami żywności. Szczelne i pozwalające bez problemu utrzymać się w czystości pojemniki do transportu i przechowywania sprawdzają się także na produkty sypkie.

Skrzyniopalety z tworzyw sztucznych są więc doskonałe dla producentów ziaren zbóż, kasz czy innych wymagających towarów sypkich. Oprócz tego rolnicy, którzy zajmują się hodowlą zwierząt używają skrzyń plastikowych składanych także do składowania i przewożenia paszy.

Ponadto możliwość złożenia takiej palety sprawdza się doskonale, ponieważ każdy kto prowadził gospodarstwo rolne wie, jak ważne miejsce w pomieszczeniach gospodarczych. Gdy pojemnik z paszą zostanie opróżniony, można go po prostu złożyć i w ten sposób uzyskać wolną przestrzeń.

Plastikowe skrzyniopalety składane to praktyczny produkt, który świetnie sprawdza się w przypadku hodowców zwierząt i producentów zbóż, warzyw czy owoców. Dziś bez solidnych i pozwalających się utrzymać w czystości pojemników trudno sobie wyobrazić gospodarstwo rolne.