Jak odnowić skórę?

Jak odnowić skórę?

Nowym urządzeniem marki Inmode jest Morpheus8 Pro. Warto mieć na uwadze, że wykorzystywane jest działanie bipolarnego prądu frakcyjnego RF, który tworzy mikrouszkodzenia na powierzchni skóry i wyzwala tym samym lawinę naprawczych reakcji.

Czym jest Morpheus8 Pro?

Jeśli prowadzisz gabinet medycyny estetycznej to koniecznie odwiedź stronę https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ i zakup ten produkt. Zabiegi przy użyciu aplikatora stymulują kolagen i naturalne procesy przeciwstarzeniowe. W ten sposób można bardzo szybko zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić skórę. Urządzenie ma szerokie zastosowanie, ponieważ pomaga także spłycić zmarszczki i zredukować rozstępy oraz blizny. Wszystkim kobietom chodzi głównie o to, żeby przywrócić jędrność wiotkiej skórze. Z upływem lat skóra się staje coraz bardziej wiotka. Morpheus8 Pro wykorzystuje najgłębszą podskórną technologię frakcyjną. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jego działanie może dotrzeć nawet do podskórnej warstwy. Dzięki temu możliwa jest poprawa napięcia rozluźnionych powięzi i modelowanie tkanki tłuszczowej.

Zalety zabiegów

Warto dodać, że wygląd naszej twarzy, czyli powłok zewnętrznych zależy głównie od kondycji powięzi. Możesz opracować spersonalizowaną terapię, dzięki dopasowaniu parametrów urządzenia do skóry. Wśród podstawowych zalet zabiegu przy wykorzystaniu Morpheus8 Pro można wymienić minimalną inwazyjność, wysoką efektywność oraz krótki czas trwania zabiegu. Jak najbardziej warto zamówić te urządzenie na stronie shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/. Zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry i podgrzewaniu jej przy użyciu fal radiowych jest określany mianem frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej.

Nowoczesna technologia

Aplikator Morpheus8 posiada różne rodzaje igieł, które koagulują tkankę tłuszczową i obkurczają tkankę łączną. Warto mieć na uwadze, że zarówno na skórę ciała, jak i twarzy można stosować głowicę Morpheus8. Już po kilku zabiegach powinna być widoczna znaczna poprawa. Niestety wieku nie jesteśmy w stanie oszukać, więc całkowicie normalne, że z czasem pojawiają się zmarszczki. Zbawienny wpływ na wygląd i stan skóry twarzy jest prawdopodobnie największą zaletą Morpheusa8 Pro. Urządzenie pomaga zlikwidować potrądzikowe blizny i zredukować rozstępy. Można śmiało powiedzieć, że rezultaty są zbliżone do zabiegów, w których wykorzystywany jest skalpel. Jest to jedyna taka technologia, która pozwala leczyć trzy poziomy skóry przy zaledwie jednym impulsie.