Nowoczesne żarówki

Coraz więcej osób aranżując wnętrza swoich domów zwraca uwagę na jakość światła. Odpowiednio doświetlone pomieszczenia wpływają pozytywnie na samopoczucie mieszkańców. Nic więc dziwnego w tym, że oświetlenie ledowe zyskuje coraz większe uznanie.

Żarówki ledowe

Na rynku coraz częściej można spotkać się z żarówkami ledowymi. Są to żarówki, w których umieszczone są specjalne diody generujące światło. Światło diod rozprzestrzenia się równomiernie, idealnie oświetlając pomieszczenie.

Na rynku dostępne są najróżniejsze modele żarówek ledowych w różnych kształtach. Dużą popularnością cieszą się żarówki ledowe e14 o kompaktowych rozmiarach.

Zastosowanie żarówek o małym gwincie

Żarówki ledowe e14 są coraz chętniej wybierane do domów. Pobierają one bardzo mało energii elektrycznej. Charakteryzują się one małymi rozmiarami oraz gwintem o średnicy 14 milimetrów.

W przypadku żarówek ledowych e14 zastosowanie może być szerokie. Sprawdzą się one zarówno w ozdobnych żyrandolach, jak i w okapach kuchennych. Dzięki małym rozmiarom żarówki e14 znakomicie sprawdzają się w małych lampkach nocnych.

Wady oświetlenia LED

Żarówki ledowe cieszą się coraz większym uznaniem, posiadają one jednak kilka wad. Decydując się na zakup tego typu żarówek należy liczyć się z większym kosztem. Jednak ich niski pobór energii oraz wytrzymałość znakomicie niwelują różnicę w cenie.

Decydując się na żarówki LED na zewnątrz warto pamiętać, że mogą one działać gorzej w miejscach o dużym nasłonecznieniu. Są one bardzo wrażliwe na działanie promieni słonecznych.

Coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w nowoczesne oświetlenie. Żarówki ledowe znakomicie oświetlają pomieszczenia, oszczędzając przy tym prąd. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup.