MultiComfort zbuduje ci dom w kilka tygodni – Jak to możliwe?

MultiComfort zbuduje ci dom w kilka tygodni – Jak to możliwe?

Kup działkę budowlaną i zleć budowę domu modułowego. Dzięki temu wprowadzisz się do nowego domu już w ciągu kilku tygodni od daty rozpoczęcia budowy. Prefabrykowane domy składane są z gotowych elementów ścian, które już są od razu ocieplone. Mogą być już pomalowane oraz mieć wbudowaną instalację elektryczną.

Jak w ciągu kilku tygodni zbudować dom – proste modernizacyjne rozwiązania z multicomfort.pl

Bawiłeś się jako dziecko drewnianymi klockami, a potem lego? Zarówno dom z klocków drewnianych, jak i plastikowych powstawał na dywanie bardzo szybko. Dom drewniany wznosiłeś, układając klocek przy klocku. Tak samo buduje się dom z cegły, ale każdą cegłę skleja się betonowym spoiwem. Dlatego w praktyce dom z cegły wymaga długiego czasu wznoszenia.

Klocki lego składałeś w podobny sposób, jak drewniane, ale plastikowe klocki łączyły się ze sobą mocno, że pomimo potrącenia go nogą, nadal budynek stał w całości. Dom z lego mogłeś też rozebrać bez rozrywania pojedynczych klocków. Mogłeś więc całe ściany wykorzystać do zbudowania innej budowli. Dzięki temu szybko na dywanie budowle zmieniały swoje kształty.

W podobny sposób, jak budowle z klocków lego budowane są domy z modułów. To gotowe ściany przygotowane na hali produkcyjnej. Na plac budowy przywożone są już gotowe elementy do szybkiego ich złączenia za pomocą zawiasów i innych skutecznych mocnych spoin.

Jakie podłoże musi mieć dom z gotowych części?

Fascynujące jest to, że przy budowlach modułowych nie ma znaczenia, z jakim rodzajem gruntu masz działkę budowlaną. Dom z gotowych elementów można stawiać na każdym podłożu. Może ono być skaliste, podmokłe lub piaszczyste.

Dzięki temu możesz ruszyć z budową prefabrykowanego domu już dziś. Skontaktuj się z MultiComfort i przedstaw swoją wizję twego domu. Indywidualnie zostanie wykonany projekt domu. Możesz też wybrać projekt już istniejący, na którym wystarczy wnieść jedynie małe poprawki.

Jak szybko dobudować piętro domu? MuliComfort dobrze się na tym zna

Masz już dom, z którego korzystasz od wielu lat, ale staje się on zbyt ciasny? Jeżeli potrzebujesz szybko dobudować piętro, ponieważ twoja rodzina powiększyła się i chcesz, aby każdy miał komfortowe mieszkanie, skorzystaj z fachowców multicomfortu.

Dzięki długoletniej praktyce we wznoszeniu domów prefabrykowanych, specjaliści z tej firmy mają do zaoferowania nie tylko budowanie domów od podstaw. Dostawią oni również piętro do istniejącego już domu. Warunek – mocne fundamenty domu, na którym ma zostać dobudowane piętro. W podobny sposób rozbudujesz dom wszerz.

Chciałbyś sprawdzić, jakie projekty firma już zrealizowała? Jej strona internetowa www.multicomfort.pl/ odsłoni przed tobą swoje działania. Przejrzyj wykonane zlecenia, sprawdź zakres działania firmy, a przekonasz się, że jest ona godna polecenia i zaufania.